Emanet 154. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 8 Nisan Perşembe

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet bu akşam da izleyicisiyle buluşuyor. Baş rollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı yapımda neler olacağı şimdiden merak konusu. Yaman, gerçeğe ulaştıktan sonra ne yapacak? Seher'e karşı nasıl bir tutum gösterecek? Tüm bu sorular yanıt bekliyor. İzleyiciler de sabırsız. Hafta finali öncesi sürprizlerle dolu bir bölüm daha ekranlardaki yerini alacak. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 154. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 08.04.2021, 08:19 09.04.2021, 08:38 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan  bölümleri ekranlarda binlerce kişiye ulaşan Emanet'te haftanın dördüncü günü başlıyor. Kırımlı ailesinin konağında esen sert rüzgarların ardından yaşanan gelişmeler her şeyi değiştirecek gibi gözüküyor. Yaman'ın elde ettiği belgeler sonrasında Seher'e karşı göstereceği tavır, ona bakışı ve bundan sonrasındaki planları merak konusu. Ayrıca bunun yanısıra Neslihan ve Fırat cephesinde de kıvılcımlar başladı ancak Bora yine onları bırakacak gibi gözükmüyor. Hemen de ilk hamlesini ortaya koydu. Yaptığı oyun karşılık bulacak mı yoksa Neslihan'ı tamamen kaybedip arabasından olacak mı? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 154. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 154. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 8 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 154. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 8 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 154. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman sonunda dedektife ulaşır. Dedektif Yaman’ın içini rahatlatabilecek mi?  Nihayet dedektife ulaşan Yaman artık kendisinden saklanan gerçeklere çok yakındır. Onca acı ve ıstırabın son bulması, dedektifin ağzından çıkacak kelimelere bağlıdır.  Elbette öfke de. Bilindiği üzere hedefinde ayrıca Zuhal de var. Dolaylı yoldan da İkbal. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 6 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?