Emanet 159. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 15 Nisan Perşembe

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Seyirciler haftanın sonuna doğru yaklaşılırken yarın neler yaşanacağını merak ederek araştırıyor ve öğrenmek istiyor. Peki gelecek bölümde hangi gelişmeler Yaman ve Seher'i bekliyor? Emanet 159. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 14.04.2021, 18:27 15.04.2021, 18:37 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren Emanet'te hafta finali öncesi son gün ekranlara geliyor. Yayınlandığı günlerde seyirciler tarafından ilgiyle seyredilen yapım akşam saatlerini reklendirmeyi sürdürüyor. Adını yurt dışına da duyuran ve bu sebeple de her geçen an daha da fazla kişi tarafından ilgi gören dizide bir an önce yarının gelmesi ve yeni bölümün başlaması bekleniyor. Peki yarın neler yaşanacak? Yaman ve Seher barışacak mı? Emanet 159. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 159. bölüm özeti

Kanal 7'nin yerli dizisi Emanet 15 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 158. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Seher hakkındaki gerçeği öğrendikten sonra Yaman'a tepki gösterir. Boşanmayı aklından geçirir. Yaman ise sevdiği kadına yeniden aşık olduğuna karar verir. Kendini affettirme konusunda çabalarının karşılık bulmasını ister. Seher'in ruhuna dokunabilecek şeyleri yapar ancak kırılan kalbi onarmak zordur. Sultan Hala'nın evlilik operasyonu sürüyor. Ali ve Kiraz'a konuyu çıtlatıp fitili ateşler. Diğer yandan Fırat ise Bora tehlikesinden kurtulabilmek adına farklı yolar deneyebilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 159. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 15 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?