Emanet 164. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yarın neler yaşanacak? 22 Nisan Perşembe

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi olmayı başaran ve prime time kuşağı dizilerine kafa tutmayı sürdüren Emaneta'te bir gün daha geride kaldı. Yaman ve Seher'in aşk dolu hikayesini zaman zaman romantik bazen de dert bir şekilde anlatan yapımda gözler yarına çevrildi. Herkes neler yaşanacağını öğrenmek istiyor. Emanet 164. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 21.04.2021, 18:32 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle ekranlarda kısa sürede adından söz ettiren adım adım hafta sonuna doğru gidiliyor. Yaman ile Seher'in yanısıra Ali ve Kiraz'ın da ilişkilerini ele alan dizide kötü günler sürüyor. Ağabeyinin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Kiraz defnedilmek üzere son kez görülecek. Sultan Hala, Ali, karakol ekibi ve Kırımlı konağı büyük bir üzüntü yaşayacak. Emanet 164. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 164. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 22 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 164. bölüm fragmanı paylaşıldı. Yaman ve Seher'in birlikteliklerindeki güven duvarı bir türlü aşılamaz. Seher bugüne kadar yaşadıklarının nasıl telafi edilebileceğini ve kalbinin de ne zaman affedeceğini bilemez. Hayal kırıklığına uğradıktan sonra nasıl hayata döneceği bilinmez. Sevdiği adama yeniden güvenmek ister ve ona kendince zaman tanır. Yaman da bu güveni boşa çıkarmamaya kararlıdır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 21 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?