Emanet 166. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yarın neler yaşanacak? 26 Nisan Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'in yeni haftası başlıyor. Yaman ve Seher'in İkbal'i kurtarma savaşında atılan yeni adımlar ilişkilerini de yakından etkileyecektir. Peki, gelecek hafta neler yaşanacak? Emanet 166. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 23.04.2021, 17:00 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet'in bir haftası daha sona erdi. Hafta boyunca Kiraz'ın vurulması ve sonrasında yaşananları ele alan dizide olanlar herkesi üzmüştü. Yeni hafta ise merakla, sabırsızlıkla ve umutla bekleniyor. Herkes özellikle Seher ve Yaman'ın yeniden birbirlerine sımsıkı bağlanmasını istiyor. İlişkilerindeki güven konusunda adımlar atmaya çalışan ikilinin bundan sonraki yaşamı neleri beraberinde getirecek sorusunun yanıtı aranıyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 166. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 166. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 26 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 166. bölüm fragmanı paylaşıldı. Başladığı yayın hayatında önemli izlenme oranları elde eden ve birçok prim time dizisini dahi geride bırakan Emanet son haftalarına doğru gidiyor. İki ekip olarak çalışan oyuncu kadrosunun bir kısmı bu sezonu tamamladı. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Tükoğlu'nun başta olduğu diğer grubun çekimlerinin devam ettiği yönünde birçok paylaşım yapıldı. İkbal'i kurtarmak adına her şeyi seferber eden Yaman, Seher'İn gözüne girmeyi başarır. Diğer yandan Zuhal'in planı tıkır tıkır işlemeye devam eder. Peki, Zuhal hedefine ulaşabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 26 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (2)
Derin 4 ay önce
Diziden kiraz cikinca dizisinin tadi kaçmış
Ezgi 4 ay önce
Açık soylemek gerekirse kiraz diziden çıkınca dixisin tadi kalmadı artık
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?