Emanet 184. bölüm özeti ve fragmanı - 20 Mayıs Perşembe

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitlemeyi başaran Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher'in verdiği psikolojik sınavdan galip ayrılması herkesi sevindirdi. Ancak bundan sonra böyle devam edecek mi? Çünkü İkbal her an hazır kıta. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 184. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 19.05.2021, 07:27 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına taşıyan Emanet'te bir gün daha sona erdi. Çok sevilerek takip edilen ve adını her geçen gün daha da fazla kişiye ulaşan yapımda neler olacağı konusunda araştırmalar da başladı. Yusuf etrafında birleşen Yaman ve Seher'in her şeye rağmen hayata tutunma konusundaki gayretleri izleyenler tarafından ilgiyle seyredilecek. Peki yarın neler olacak? Emanet 184. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Emanet 184. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 20 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 184. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Haftanın üçüncü bölümünde yine Yaman ve Seher'in verdiği sınav sürecek. Ayaklanma emresi gösteren Seher herkesi sevindirmiştir. Bir kişi hariç. İkbal, Seher'in iyileşmesini istmeez ve bunu da Belgin'e söyler. Yaman ise kendisine gelen bir mesajla şoke olur. Nedim, Belgin'İn geçmişinde sorun olmadığını ancak hesabında astronomik bir paranın bulunduğunu söyler. Yaman bir gece önce Seher'e iğne yaparken gördüğü Belgin'e karşı nasıl bir tavır alacak? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 14 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?