Emanet 89. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te haftanın dördüncü günü başlıyor. Seher ile Yaman arasındaki bağ giderek daha da güçleniyordu ancak beklenmedik bir gelişme yaşandı. Yaman demir parmaklıklar arkasında artık. Seher de ona destek vermektedir. Yusuf ile birlikte Yaman'ı kurtarmak isteyen Seher neler yapacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 89. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Spor 07.01.2021, 12:27 07.01.2021, 12:56 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin kalbine dokunmaya devam eden Emanet'te hafta sonuna doğru yaklaşılıyor. Dördüncü günde de Yaman ve Seher'in başlayan yakınlaşmaları devam edecek. Ancak bu kez demir parmaklıklar ardında. Son bölümde Selim'in Camgöz Kardeşler ile birlikte hazırladığı tuzağa düşen Yaman, insan kaçakçılığı iddiasıyla gözaltına alınır ve demir parmaklılarardına gönderilir. Bu andan itibaren ikilinin arasındaki bağ daha da güçlenecek.. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 89. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 89. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 7 Ocak Perşembe günü yayınlanacak olan 89. bölüm fragmanıyla izle7.com'da.  Emanet’te bu akşam Yaman’a atılan iftira herkesi büyük bir şok içerisinde bırakır. İnsan kaçakçılığıyla suçlanan Yaman ne yapacak? İnsan kaçakçılığıyla suçlanan Yaman’ı zor günler beklemektedir. Seher’in bu suçlama karşısındaki tavrı ise gayet net olur. Heyecanını yenmeye ve işleri toparlamaya karar veren Kiraz, günün sonunda kendisini önemli bir kararın eşiğinde bulacaktır. 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 89. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?