Emanet 46. bölüm izle - Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve her bölümü ile de binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Seher ve Yaman'ın aşk dolu yolculuğunda yaşadıkları zorluklar devam ediyor. Yusuf için seferber olan ikili neler yapacak? Emanet 46. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 09.11.2020, 18:24 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin yeni günlükd izisi Emanet, televizyon ekranlarında 9. haftasını da bitiriyor. Yaman ve Seher'in karşılıklı olarak başlayan Yusuf savaşı artık dışarıya karşıdır. Sosyal hizmetlerden kaçan yeğenlerini arayan ikilinin başına yeni olaylar gelir. Bu sebeple birbirlerine daha yakın olmaları gerekmektedir. Haliyle de etkilenmeleri de çok geç bir süreçte yaşanmayacaktır. Kaçıranlar da eksik bölüm kalmaması adına nasıl seyredebileceği konusunda araştırmalarda bulunuyor. Emanet 46. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 46. bölüm özeti

Yusuf götürüldüğü sosyal hizmetler evinde rahat durmaz ve oradan kaçmanın yollarını aradıktan sonra anahtarı çalarak kapıyı açar ve gider. Bu sırada Yaman ve Seher yeğenlerini aradıkları sırada kayıp haberini alınca yıkılır. Yaman ne yapar eder Yusuf'u kaçıran çetenin izini bulur ve onu kendi yanına alır. Tekrardan sosyal hizmetlere gitmesini engelleyecek her şeyi yapacaktır. Seher ise devlet görevlilerinin işini zorlaştırmanın onlara ve Yusuf'a zarar vereceğinden korkar. Teyze ve amcanın mücadelesinde yeni bir perde daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 46. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden Emanet'in 10. haftası bugün başladı. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdiği sosyal hizmetler mücadelesi bugün de devam etti. Yusuf'u geri vermek istemeyen Yaman ile ona zarar geleceğinden korkan teyzesi Seher'in amansız çabası ekranlara taşınacak. Emanet 46. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?