Emanet 58. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de hafta ortası da geride kaldı. Dizide bugün yaşananlar merak konusuydu. Seher'in demir parmaklıklar arkasına gönderilmesi ve orada yaralanması sonrasında Yaman'ın neler yapacağı bir an önce izlenmek isteniyordu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 58. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 25.11.2020, 19:07 26.11.2020, 17:30 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezon yayın hayatına başlayan dizisi Emanet'te 12. haftanın ortasına gelindi. Yaman ve Seher'in yeniden yakınlaşmaya başladığı gün daha bitmeden dolandırıcılık suçlamasıyla nezarete götürülmesi herkesi şoke etti. Bir de burada yaralananınca Yaman kendisini daha fazla suçlu hissederek nöbet tutmaya başladı. Seher öldü mü? sorusunun dahi sorulduğu akşamda yine izleyiciler televizyon karşısına kilitlendi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 58. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de dizi hakkındaki yorumlarınızı haberimizin altındaki kısma yazabilirsiniz.


 

Emanet 57. bölümde ne oldu?

Yusuf'u yeniden konağa getiren Seher adeta ev ahalisinin gözdesidir. Elbette Yaman'ın da. Yeniden hoşlandığı kadını evde gören Yaman'ın ağzı kulaklarındadır ancak bunu belli etmez.Yusuf'u da gördüğüne sevinmiştir. Fakat telafi edemeyeceği bir olayın eşiğine gelmiştir. Seher için kurdurduğu tuzağa kendi düşen Yaman, dolandırıcılıkla suçlanan Seher'i kurtarmak adına avukatlarını da gönderir. Nedim'e bir süre çıkışsa da kendi hatasından olduğunu anlar. Seher Yaman'a; 'Sana güveniyorum' der. Hapisten çıkacağına inanır. Ancak bu kez de camla yaralanır. Ambulansla hastaneye götürülür. Yaman hastanede de onu yalnız bırakmayacaktır.


 

Emanet 58. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman Seher’in yaralandığını öğrenince ne yapacağını şaşırır. Harekete geçen Yaman Seher’i kurtarabilecek mi? Nezarethanede yaralanan Seher ölümle burun buruna gelir. Seher’in yaralanması, Yaman’ı harekete geçirir. Kiraz, abisi Erdal’a yakalanmaktan kurtulabilecek midir? Erdal’ın bu işin peşini bırakmaya hiç de niyeti yoktur. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 58. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?