Emanet 60. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te bir hafta daha sona erdi. Zaman zaman iyi bazen de kötü anların yaşandığı beş bölümün sonuncusu bu akşam izleyicilerin karşısına geçti. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 60. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Televizyon 27.11.2020, 18:54 30.11.2020, 18:12 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezon yayın hayatına başlayan dizisi Emanet'te 12. haftanın son gününe gelindi. Pazartesiden bu yana Yusuf için devam eden savaşta Yaman ve Seher'in hesaplaşması çok farklı bir yere gitmişti. Seher'i dolandırıcılık çetesinin göbeğine atan Yaman, onu gözaltına aldırmıştı. Dünkü bölümde Turgut her şeyi itiraf etti ama gerçekler farklıdır. Diğer yandan Kiraz için tehlike devam etmektedir. İzleyenlerin ekran başına kilitlendiği günde yeni bölüm heyecanı nefes kesti. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 60. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 60. bölüm özeti

Yaman tarafından kurtarılan Seher ona karşı büyük bir minnet duyar. Fakat Yaman bu minnetten çok rahatsız olur. Seher’in övgü dolu sözleri, tüm gerçekleri söylemek isteyen Yaman için büyük bir gerilime sebep olur. Gerçekler, Yaman’ın iki dudağının arasındadır. Abisi Erdal’a yakalanan Kiraz, uzun zamandır kaçtığı tüm korkularla yüz yüze kalır. 


emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 60. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?