Yemin 256. bölüm özeti ve fragmanı izle

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Yemin'de yeni bir hafta daha başlıyor. Ağabeyini kaybeden Feride'nin konağa dönmesinin ardından Emir'in tavrı merakla beklenmektedir. Peki pazartesi günü neler yaşanacak? Yemin 256. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 18.09.2020, 21:39 18.09.2020, 21:45 Burak ZİHNİ

Yeni sezonuyla da izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de cuma günü de sona erdi. Gözler bugünden itibaren hafta başına çevrildi. Feride ağabeyini toprağa vermenin üzüntüsünü yaşarken Emir'in göstereceği tutum ilişkilerinin de temellerini atabilir. Hikmet, Oya ve Melike de Feride'nin destekçisidir. Yemin 256. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

 

Yemin 256. bölüm özeti

Kumru kaza sonucu Narin'i öldürmek üzereydi. Narin yoğun bakıma kaldırıldı ve ardından ameliyata alındı. Bu saatler Kemal ve annesi Münevver'in yanısıra Şehriye için de geçmez. Evleneceği kadının yoğun bakıma düşmesini kabullenemez. Diğer yandan da Münevver kızı Kumru'yu Narin konusunda sorgular. 

Yemin 255. bölüm fragmanı

Narin ve Kemal'in hayatında bunlar yaşanırken Emir, konaktan giden Feride'nin arkasından meraklanır. Onun ne zaman döneceğini öğrenmek için içten içe kendini yer ancak bunu ne babasına ne halasına ne de Melike'ye belli eder. Adını her geçen gün daha fazla kişiye duyuran ve ünü birçok ülkeye yayılan Yemin'in yeni bölümü yarın 20.45'te.

yemin 249. bölüm özeti

yemin 249. bölüm izle

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm
Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm


 


 


 
 

yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

yemin emir

yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?