Emanet 158. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 14 Nisan Çarşamba

Karamel Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Emanet'te hafta ortası başlıyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdiği mücadelede birbirlerine duydukları aşk büyük bir yara almış ve çift ayrı düşmüşlerdi. Ardından Yaman hatasını anlayıp her şeyi düzeltmeye çalışmaya başladı. Bugün de yaşanacaklar ekranlarda ilgiyle izlenecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 157. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 14.04.2021, 08:13 14.04.2021, 18:24 Burak ZİHNİ

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile adını kısa sürede yurt dışına duyuran Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşananlar yine seyircileri ekran karşına kilitleyecek. Son olarak Yaman, kalbini paramparça ettiği Seher'i yeniden kazanmak ve ona sıkı sıkı sarılmak adına hatalarını telafi etmeye çalışmaya başladı. Ancak bu öyle hemen tamir edilecek ve unutulacak bir süreç değil. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 158. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 158. bölüm özeti

Kanal 7'nin yerli dizisi Emanet 14 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 158. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Seher Yaman’ın kendisine neden kötü davrandığını sonunda öğrenir. Kendisinden saklanan sahte belgeleri bulan Seher, büyük bir şok içindedir. Bunca zamandır yaşadığı bu cehennem hayatının sebebini öğrenen Seher ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 158. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 14 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?