Emanet 202. bölüm özeti ve fragmanı - 15 Haziran Salı

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Emanet'te yeni haftanın ilk günü geride kaldı. Kırımlı ailesinin konağında yaşanan gelişmelerin ekran karşısına kilitlediği izleyiciler şimdiden yarını sabırsızlıkla bekliyor ve bir an önce izlemek istiyor. Yaman ve Seher'in yine bıçak sırtına dönüşen ilişkileri yeni gelişmelere de gebe. Emanet 202. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 15.06.2021, 01:04 15.06.2021, 05:29 Burak ZİHNİ
Emanet 202. bölüm özeti ve fragmanı - 15 Haziran Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle yurt dışında dahi izlenen Emanet'te yeni haftanın ilk günü bitti. Kırımlı ailesinin konağında yaşananların izleyenleri üzmeye devam ettiği hafta başında herkes televizyon karşısına kilitlendi. Herkesin gözü şu anda Ziya'nın durumunda. Ziya'nın iyileşmesinden sonra Yaman Kevser'i öldürdüğünü düşündüğü ağabeyini korumaya devam ederken Seher'i de üzmeyi sürüdür. Peki yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 202. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 202. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 15 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 202. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Kötü günlerin geride kaldığını düşünen Yaman ve Seher için artık yeni bir süreç başladı. Ağabeyi Ziya'nın durumundan yaptığı çıkarımla Kevser'i öldürebileceğini düşünen Yaman, bu sebeple onun hapse girmesine ya da kapatılmasına engel olmak ister. Ancak Seher cinayeti kimin işlediğinin bulunmasında kararlıdır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle



Emanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanı



emanet 19. bölüm fragmanı



emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 15 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138