Necla ve Metin Büyükşen cinayeti | Karı kocayı kim öldürdü

Türkiye'nin gündemine oturan Necla ve Metin Büyükşen cinayetinde flaş gelişmeler yaşanıyor. SWAP izi çıkan Uğur ve Büşra'nın cinayetle ilgisi var mı? Mehir cinayetinde son dakika...

Medya 23.04.2019, 09:56 23.04.2019, 10:05 Burak ZİHNİ
Necla ve Metin Büyükşen cinayeti | Karı kocayı kim öldürdü

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 23 Nisan Salı günü yayınlanan bölümünde bir kez daha Necla ve Metin Büyükşen'in cinayeti ele alındı. Mehir sebebiyle öldürüldüğü tahmin edilen karı koca için aile bireyleri tek tek programda açıklamalar yapıyor. Bu bağlamda Büşra'nın ifadeleri dikkat çekti. Dün bir hayli çelişkili açıklamalarda bulunan ve evden sağlam çıkan tek kişi olan Büşra'nın cinayetle ilgisi var mı? sorusu soruluyor. Necla ve Metin Büyükşen'i kim öldürdü?

Olayın geçmişi
Bir görgü tanığı programı arayarak cinayetin olduğu akşam çiftin oğlu Uğur'u babasının evine giderken gördüğünü söyledi. İsmini vermek istemeyen izleyici ifadesini jandarmaya da vereceğini söyledi. Ayrıca izleyicilerden uyardığı programın eski bölümündeki bir yer dikkatleri çekti. O görüntülerde Uğur'un karısı Betül kendinde mikrofon olduğunu unutarak Uğur konuşurken kocasını sessizce "konuşma şunları" diyerek uyarıyor.  Bu durum sorulduğunda Betül'ün hatırlamıyorum diyerek soruya net cevap verememesi de dikkatleri çekti. Metin Büyükşen ve eşi Necla Büyükşen'in cinayetindeki sır aralanıyor. Öldürülen çiftin evinden tek sağ kurtulan Büşra canlı yayında soruları cevaplıyor.

Necla ve Metin Büyükşen'i kim öldürdü?
Konya'da aylar önce işlenen cinayetle ilgili olarak araştırmalar sürerken Büşra ve Uğur'un birbirini koruduğu yönünde düşünceler var. Elbette delillendirilemiyor bu konu. Büşra'nın açıklamalarının yanısıra Mehmet Ali'den de şüpheleniliyor. Bakalım katiller kim çıkacak. Müge Anlı olayın üzerine kararlılıkla gitmeye devma ediyor.

 

ali gölve

müşra nehircan

tony back müge anlı


dilek şevik

monique witteman

hasan konuşuk

engin karakollu arif karakollu itiraf

palu ailesi

nur mehmet pehlivan

Herkes Silivri'deki define olayını merak ediyor. Mehmet Nur Pehlivan yayında anlattıklarıyla herkesi kızdırmıştı. iki canın arandığı yayında istekleriyle adeta herkesi şaşkınlığa uğratan sahte Mehdi, mağdur olduğunu belirtip talebini söylemişti. Müge Anlı da büyük tepki göstermişti. Nur Mehmet Pehlivan için farklı kişiler yayına bağlanıp bilgi vermeyi sürdürüyor. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izlemek isteyenler için saat 10.00'da ATV ekranlarında.

Müge Anlı'nın programına son dönemde damga vuran olayları aşağıdaki görsellere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

gamze tibet

mehmet nur pehlivan

gamze tibet müge anlı

nur mehmet pehlivan müge anlı silivri define

zekai turhal cinayet

ŞABAN EROĞLU MÜGE ANLI

tuza köpek vahşeti

hüseyin aslan müge anlı

murat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayeti

müge anlı asım bayram


asım bayram

Asım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüpheler

gülay palta

abdullah gazi akbıyık

abdullah gazi akbıyık

abdullah gazi akbıyık

tuba sarıkülçe


müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusal

mustafa vatan

mehmet selim kaymaz

damla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırer

müge anlı çiğdem çakırer


Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.


ATV TARİHÇESİ

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

müge anlı kimdir?

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşı Ercan Akbıyık’tan gelen üzücü haberi paylaştı. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kameramanlık yapan Ercan Akbıyık'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Nisan 2019 Salı izle! 


Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.
 

Yorumlar (1)
GÜZEL ESENOVA GÜLŞAT NURYYEWA 3 yıl önce
Sizi TÜRKMENİSTANDAN İZLİYORUS MUGE HANİM SİZİ ÇOOOOOK SEVİYORUS.SİZE ÇOK SELAM GÖNDERİYORUS AİLECEK SİZİ İZLİYORUS ANNEM MAYA TEYZEM GÜZEL KARDEŞLERİM CEMAL KEMAL ARZU BEN GÜLŞAT SİZİ ÇOK SEVİYORUS MUGE ABLA LÜTFEN BİZE SELAM GÖNDERİRMİSİN YAYİNİNİZDA YARİN SABİRSİZLİKLA BEKLİYORUS SİZİ...... SİZİ SEVENLERİNİZ.....