Emanet 27. bölüm izle - 13 Ekim Salı tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te bugün bir akşam daha geride kaldı. Selim'in evlenme teklifi sonrası karışan konakta Seher ve Yaman'ı nasıl bir geleceğin beklediği merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 27. bölüm izle - 13 Ekim Salı tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 13.10.2020, 13:28 14.10.2020, 12:38 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanmaya başladığı günden bu yana hikayesi ile adından söz ettirmeyi başaran ve dünyanın birçok ülkesinden de takipçisi bulunan Emanet, yeni ve son bölümü ile yayınlandı. Seher'e gelen evlenme teklifi sonrası şoke olan Yaman, Yusuf'un sorumluluğunu yengesi İkbal ve onun kardeşi Zuhal'e verir. Bu duruma içerlenen Seher ise Yaman'a tepki gösterir. Para karşılığında kurduğu imparatorluğun kendisi için bir şey ifade etmediğini anlatır. ikbal ve Zuhal ise mutluluktan uçmaktadır ancak bunu belli etmezler.

 


Emanet 27. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam Seher yeğeninden ayrılmak istemez. Yaman ise Selim yüzünden Seher’i Yusuf’tan uzak tutmaya çalışır. Yaman’ın tepkisine anlam veremeyen Seher, yeğeninden ayrılmak istemez. Seher’i Yusuf’tan uzaklaştıran Yaman öfkesini kontrol etmekte zorlanır. Ali’nin verdiği hediye Kiraz’ı çok mutlu eder. Begüm ise Ali’nin yanında gördüğü gizemli kadınla ilgili bir ipucuna ulaşır. Yaman ayrıca iş konusunda da sıkıntılar yaşar. Bunların da sinirini çıkarmaya çalışır Seher'den. Ancak bunların hepsi onu sevmesindedir. Elinden kayıp gidecek olma ihtimali Yaman'ı her geçen an daha da öfkelendirir.

emanet 28. bölüm fragmanı


 

Emanet 27. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Emanet'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Emanet sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Emanet'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Emanet'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 26. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?