Emanet 113. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Hafta ortası bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide neler yaşanacağı sabırsızlıkla bekleniyor. Çünkü Yaman ve Seher'in yaklaşan nikah günleri için hazırlıklar devam ederken acımasız oyunlar sürüyor. Ela krizini atlatan ikilinin başında gelecekler merak konusu ve bir an önce öğrenilmek isteniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 113. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 10.02.2021, 07:13 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayın hayatına devam eden Emanet'te bugün haftanın ortası başlıyor. Yaman ile Seher'in Yusuf için önce kozlarını paylaştığı, sonrasında ise birbirlerine aşık olup her ne kadar Yusuf için görüş birliğine vardıklarını söyleseler de evlenme kararı almaları izleyicileri her geçen gün daha fazla ekran karşısına kilitliyor. Adını dünyanın birçok ülkesine de duyuran günlük dizi için özellikle İran ve Azerbaycandan'dan binlerce seyirci sosyal medyadan yorumlar yazıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 113. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Emanet 113. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 10 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan 113. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Ela'nın Yaman ile olan samimiyetten rahatsızlık duyan Seher kıskançlık krizine girer. Bu durumu önce anlamlandıramayan Yaman, sonrasında Seher'in itirafı sonrasında her şeyi anlar. Seher her ne kadar bunu formalie de olsa evlenmelerinin anlaşılmaması adına yaptığını söylese de bunu kendisine de itiraf eder. Yaman'ı kıskanmaktadır. Kıskanılmak da hoşuna gider. Zuhal ve İkbal'in Londra seferi verimli geçmiş ve mektuplar hazırlanmıştır. Bunun üzerine Selim'e para transferi de yapılmıştır. Olanlardan pişmanlık duyan Selim bu işten vazgeçmek istese de İkbal duvarına çarpar. Evlenmeyi bir acı olarak gören Kara, İbo'ya ne cevap verecek? Hepsi ve daha fazlası bugün yeni bölümde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 113. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?