Emanet 122. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 23 Şubat Salı

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te haftanın ikinci günü başlıyor. Yaman ve Seher'in yeni hayatlarındaki ilk günler onlar için rüya gibidir ancak bir türlü bir araya gelememektedirler. Diğer yandan da ilk gece sorunu devam etmektedir. Seher bu noktada biraz kaçak dövüşçü gibidir. Ayrıca yeni gelişmeler de izleyicileri bekliyor.Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 122. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.

TV 23.02.2021, 19:00 24.02.2021, 06:59 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman ve Seher'in evlenmelerinden sonra konakta artık yeni bir dönem başlamıştır. Bu hem onlar hem de konak ahalisi için biraz zaman alacaktır. Bu sürecin neler getireceği de merak konusu. Bugün izleyicileri şoke edecek bir gelişme daha var. Zuhal konaktan kovuluyor. Hırsına yenik düşen Zuhal gerçekten konaktan ayrılacak mı? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 122. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 122. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 23 Şubat Salı günü yayınlanacak olan 122. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman, Seher ile evlendikten sonra ona daha da bağlanır. Bu durum hem Neslihan hem de Arif Baba'nın gözünden kaçmaz. İkisi de bu ilişkinin dolu dizgin gideceğine adları gibi emindir. Yaman kritik bir karar vermek üzeredir ve bunu da Seher'le paylaşır. Daha önce Seher adına birçok suçlamada bulunan ve Yaman tarafından uyarılan Zuhal konaktan kovulur. Ayrıca Selim, evlendiğini öğrendiği Seher için Yaman'a itirafta bulunmak ister. İkbal bunu engelleyebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 122. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 121. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?