Emanet 127. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 2 Mart Salı

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan bölümleri izleyicilerin ilgisini çekmeye devam eden Emanet'te haftanın ikinci günü başlıyor. Yaman ve Seher artık balayından dönmüşlerdir ancak kucaklarında büyük bir bomba vardır. Bundan sonra yaşanacaklar da sabırsızlıkla bekleniyor. Ya parçalanacaklar ya da bir arada kalacaklar. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 127. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.

TV 02.03.2021, 07:00 03.03.2021, 06:48 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olan Emanet'te dün başlayan yeni hafta doludizgin devam ediyor. Yaman ve Seher'in balayı tatsız sona erdi. Ardından da konağa geldiler. Şu an Seher'in bu durumdan haberi yok çünkü Yaman bunu ona söylemedi ama içinde adeta bir volkan patladı. Zuhal ve İkbal'in bugüne kadar oynadığı en acımasız plan yeniden devreye girdi. Aşklarını tam yaşamaya başlamışken paramparça olmanın eşiğine gelen çiftin neler yaşayacağı da merak konusu.  Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 127. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli.


 

Emanet 127. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 2 Mart Salı günü yayınlanacak olan 127. bölüm fragmanıyla izle7.com'da.  Zuhal sonunda amacına ulaşır ve Yaman’ın kucağına bir bomba bırakır. Yaman ve Seher ne yapacak? Zuhal’in getirip Yaman’ın önüne bıraktığı bomba, Yaman ve Seher arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecektir? Kara, İbo hakkında neler düşünüyor ve ona ne söyleyecek? Fırat, Neslihan'a açılabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 127. bölümünde.


emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 127. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?