Emanet 190. bölüm özeti ve fragmanı - 28 Mayıs Cuma

Kanal 7'nin ilgiyle seyredilen dizisi Emanet'te bir haftanın daha sonuna gelindi. Sezonun başından bu yana devam eden yapımda 38. hafta tamamlanacak. Yayınlandığı günden beri adından her geçen an daha da fazla söz ettiren ve yurt dışında dahi çok sevilen yapımın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yaman ve Seher'in geçirdiği zor günlerin ardından başlayan aşk dolu bölümler herkesi ekran başına kilitlemeyi sürdürüyor. Ancak bu kez yine büyük bir sorun var. Peki yarın neler olacak? Emanet 190. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 27.05.2021, 18:07 27.05.2021, 19:11 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te haftanın üçüncü günü başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda Seher ve Yaman'ı yeni bir tehlike daha bekliyor. İkbal'in masumluğuna inanılmak üzere olduğu, Zuhal'in ise hapishanede cehennem hayatı yaşadığı anlar ilgiyle seyredilmeye devam edecek. Diğer yandan Yaman ve Seher aşklarını yaşamayı sürdürüyor. Hem de her geçen anın biraz daha fazlasıyla. Geride kalan bölümün ardından gözler yarına çevrildi. 28 Mayıs Cuma yayınlanacak olan Emanet 190. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 190. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 28 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 190. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Seher ve Yaman'ın konakta yaşadıkları romantik günlerden sonra İkbal'in yaptıkları herkesi derinden etkilemişti. Seher'i sakat bırakmasına yönelik iddia karşısında İkbal gözden çıkarılmıştı ancak Belgin ifadesini değiştirip Yaman'a olan aşkından dolayı bunları yaptığını anlatmıştı. Yine de tedbiri elden bırakmayan Yaman ise, daha önce gitmesine karar verdiği İkbal'in denetimli olarak konakta kalmasına izin vermişti. Ancak İkbal halen daha oyunlarına devma edecek. Bu arada Selim yeniden ortaya çıktı. Seher hedefinden ve Yusuf'tan vazgeçmiyor. Ancak hesaplamadığı bir şey var. Yaman, Seher'i her zamankinden daha fazla seviyor. Diğer tarafta karakol ekibinde güzel günler yakında. İbo ve Kara arasındaki elektrik her an ilişkiye dönebilir. Fırat sözlülük oyununda Neslihan'a kendini kaptırırsa işlerin reni değişebilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 28 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138