Emanet 196. bölüm özeti ve fragmanı - 7 Haziran Pazartesi

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve her bölümüyle de izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'te bir hafta daha sona erdi. İkinci kez dalya diyeceği yeni haftaya başlayacak olan dizide yaşanacak gelişmeler de merak konusu. Peki yeni bölümde neler olacak? Emanet 196. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 04.06.2021, 19:13 04.06.2021, 19:33 Burak ZİHNİ
Emanet 196. bölüm özeti ve fragmanı - 7 Haziran Pazartesi

Kanal 7'nin hafta içi yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen dizisi Emanet'te 40. hafta başlıyor. Başladığı günden bu yana giderek artan izleyici kitlesini yurt dışında da elde eden yapımın tekrarları dahi binlerce kez izlenmeye devam ediliyor. Gündemden dülmeyen Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan da sosyal medyada etkileşim yağmuruna tutuluyor. Pazartesi başlayacak haftanın ilk gününde neler yaşanacağı da şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 196. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 196. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 7 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 196. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Yaman, Seher ve Yusuf'un kurtulması herkesin en büyük dileğidir. Ziya başta olmak üzere ev halkı tamamen bu habere kilitlenmiştir. İkbal de dahil. Her geçen an Kırımlı ailesinin servetinin üzerine konmayı arzulayan İkbal'e bir darbe de Zuhal'den gelecektir. Karakol ekibi arasındaki aşk rüzgarları esmeye devam ediyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 7 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138