Emanet 197. bölüm özeti ve fragmanı - 8 Haziran Salı

Kanal 7'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olan Emanet'te haftanın ilk bölümü geride kaldı. Birbirinden önemli oyuncuların rol aldığı yapımda yine Yaman ve Seher'in hayatı ele alınırken Kırımlı ailesinin konağında yaşanacaklar da merakla bekleniyor. İkbal'in ihaneti sonrasında Yaman hangi kararı alacak? Emanet 197. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 07.06.2021, 18:35 07.06.2021, 19:10 Burak ZİHNİ
Emanet 197. bölüm özeti ve fragmanı - 8 Haziran Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile en çok izlenen günlük dizilerinden biri olmayı başaran ve adını yurt dışına da duyuran Emanet'te yeni bir hafta daha başladı. İlk bölümün geride kalmasıyla birlikte gözler yarına çevrildi. Finale doğru giden sezonda Yaman ve Seher'in aşklarının her geçen an daha da güçlenmesi herkesi sevindiriyor ancak acımasızlıklar da devam ediyor. İkbal konusundaki gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte Yaman yeni bir karar almanın eşiğindedir. Bu kez de Ziya yüzünden çıkacak bir engel izleyicileri kızdıraiblir. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 197. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Emanet 197. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 8 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 197. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Yaman ve Seher'in Yusuf ile birlikte Selim'in elinden kurutlması herkesi sevindirir. Hastaneye yatan Yaman, İkbal'in ihaneti ile sarsılır. Bugüne kadar yaşananların altında İkbal'in imzasının bulunması Yaman'ı çileden çıkarır. Ziya'yı emanet ettiği için de büyük bir pişmanlık duyar. Kara giderek İbo'ya kendini kaptırmasını kabullenemez ancak duygularını da dizginleyemez. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 8 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138