Emanet 204. bölüm özeti ve fragmanı - 17 Haziran Perşembe

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olan Emanet'te yeni bir gün daha sona erdi. İzleyiciler hafta ortasının geride kalmasından sonra yarını sabırsızlıkla bekliyor. Serbest kalan Yaman'ın kendisi, ağabeyi, karısı, yeğeni ve konak halkı için yapacakları bir an önce izlenmek isteniyor. Gözler bir sonraki bölüme çevrildi. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 204. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 16.06.2021, 14:38 Burak ZİHNİ
Emanet 204. bölüm özeti ve fragmanı - 17 Haziran Perşembe

Kanal 7 ekranlarının popüler dizilerinden biri olarak yayın hayatına devam eden Emanet'te haftanın üçüncü günü geride kaldı. Kırımlı ailesinin konağında yaşananların izleyenleri ekran karşısına kilitlediği yapımda kötü günler devam ediyor. Karakol ekibiyle karşı karşıya gelen Yman, savcılık tarafından serbest bırakılır. Seher'in yanı sıra yeğeni Yusuf ve konak halkının selameti için en iyi kararı vermek zorundadır. Buna ağabeyimi korumak da dahildir. Ancak her saniye karısından kopmaktadır. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 204. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 204. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 17 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 204. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Konakta Seher ve Yaman dışında da tehlikeler vardır. Olayların yaşanmaya devam ettiği evde Neslihan her geçen gün Bora'nın tuzağına bir adım daha sürüklenir. Tüm bu olanların yanında Adalet de Bora'ya inanmıştır ve yaşanılacak her şey onun da canını acıtacaktır. İbo'ya zaman istediğini söyleyen Kara'nın adresi Sultan Hala olur. Ondan alacağı akıl ile İbo'ya evet diyebilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 15 Haziran Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?