Emanet 25 Şubat Perşembe 124. bölüm fragmanı izle! Yarın neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenen günlük dizisi Emanet'te bir akşam daha sona erdi. Yaman ile Seher'in evliliklerinde artık yeni süreçler onları bekliyor. Bu sebeple izleyiciler de çok heyecanlı ve bir sonraki günde neler yaşanacağını merak ederek öğrenmek istiyor ve araştırıyor. Emanet 25 Şubat Perşembe 124. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

TV 24.02.2021, 19:06 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan bölümleri ile adından söz ettirmeyi başaran Emanet'te yepyeni bir gün daha ekranlara geliyor. İmzalarını atarak evlenen Seher ve Yaman'ın hayatlarını birleştirmesi konakta Zuhal ve İkbal hariç herkesi sevindirmişti. Hatta nikahları bir çiftin daha aşk yaşamasına vesile olacak. Fakat hayat zorlu ve engeller de keskin. Çiftin bunlara nasıl göğüs gereceği ve neler yaşayacağı merak konusu ve sürekli araştırılıyor. Adını yurt dışında da duyuran yapım yine ilgiyle izlenecek. Emanet 25 Şubat Perşembe 124. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 124. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 25 Şubat Perşembe günü yayınlanacak olan 124. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ile evlenen Seher artık Kırımlı ailesinin gelinidir. Son olarak nüfus kartı da gelmiştir ve soyadını resmen almıştır. Yaman'ın kendisine iftiralarda bulunan Zuhal'e verdiği tepki her ne kadar dilinde 'formalite evlilik' nedeniyle yanlış karşılansa da gönlünün okşanması hoşuna gider. Fırat, Neslihan'ı gördükten sonra onu aklından çıkaramaz. Görüşebilmek adına kırk takla atacaktır. Nadire ve Fırat'ı bundan sonra daha fazla konakta görebiliriz. Kara'nın İbo ile olan sınavı devam ediyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 124. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?