Emanet 63. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'in hafta ortasındaki bölümü ekranlardaki yerini aldı. Karamel Yapım imzasıyla izleyicilerin karşısına çıkan dizide bugün yaşanacaklar da merak konusu. Yaman ve Seher arasındaki ayrılık rüzgarı ne zaman dinecek? Ali ve Kiraz'ın yaşam savaşında neler olacak? Diziyi izleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 63. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altından yazabilirsiniz.

TV 02.12.2020, 19:03 02.12.2020, 19:03 Burak ZİHNİ

Bu sezon yayınlanmaya başlayan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Emanet'te yeni bir gün daha televizyonlardaki yerini alıyor. Yusuf'un annesi ve babasını kaybetmesi sonrasında ona sahip çıkmak isteyen amcası ve teyzesinin mücadelesinde sular durulmuştu ancak yeniden her şey karıştı. Yaman'ın kurduğu tuzak sonrasında her şeyi öğrenen Seher'in tepkisiyle konakta artık sert rüzgarlar eser. Öyle ki Seher, Yaman'ı görmemezlikten gelmekte ve onunla muhattap olmamaktadır. Yaman ise kendisini affettirme derdindedir. Bu arada Yaman'ın düşmanlarından Aksak da Türkiye'ye geri dönmektedir. İki azılı düşmanın düellosunda neler yaşanacağı da sabırsızlıkla beklenmektedir. Kiraz hayatta kalması sonrasında Ali'ye nasıl duygular besleyecek? Diziyi izleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 63. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altından yazabilirsiniz. Heyecan kaldığı yerden devam edecek...


 

Emanet 63. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman Seher tarafından yok sayılmayı kaldıramaz. Seher ile arasını düzeltmek isteyen Yaman başarılı olacak mı? Seher tarafından dışarıda bırakılan Yaman’ın vazgeçmeye niyeti yoktur. Yaman’ın ısrarı ikili arasında yeni gerilimlere neden olur. Begüm bir karar vermek zorundadır. Kiraz’ı kurtarmak mı Kiraz’dan kurtulmak mı? Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 63. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?