Yemin 212. bölüm özeti ve fragmanı - 24 Mart Salı

Kanal 7'de yayınlanan bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Her sahnesiyle ilgi uyandıran dizinin bu bölümü de dopdolu. Peki yeni Yemin'de neler yaşanacak? Yemin 212. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 23.03.2020, 14:33 24.03.2020, 14:21

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan ve heyecanını giderek artıran Yemin'de Reyhan'ın hamilelik süreci tüm hızıyla sürmektedir. Emir kendisinin mutluluğu için de her şeyi yapmaktadır. Cavidan bir kez daha hain planlarıyla karşılarına çıkacaktır. Kemal ve Narin'in evinde ise neler olacağı merak edilmektedir. Çünkü içten içe bilenen bir Oya vardır. Yemin 212. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Cemre geri dönüyor
Yemin'de yeni heyecanlar yaşanıyor. Bir türlü mutlu sona ulaşmasını istemediği ve kendi torununun dünyaya gelmemesi için her şeyi göze alan Cavidan'ın başına Cemre belası bir kez daha musallat olur. Bilindiği üzere daha önce Cemre, Cavidan'a hastanede saldırmıştı. Görevliler elinden zor almıştı. Diziseti'ne göre ise Cemre ise Cavidan’ın başına bela olmaya, Cavidan’a küçük küçük oyunlar oynamaya devam edecek. Cavidan’ın annesinin ölümüne neden olduğunu bilen Cemre ise Cavidan’ın canını bir anda olmak yerine onu böyle korkutarak Cavidan’a hayatı dar etmeye devam edecek; tabi Cavidan kendisine bu oyunları oynayanın Cemre olduğunun farkına da varacak.

 

Özge Yağız (Reyhan) Yemin'den ayrılacak mı? Emanet oyuncu kadrosunda var mı?


 

​​​​​​​
 

Yemin 206. bölüm fragmanı


Yemin 206. bölüm özeti

Yemin 206. bölüm izle


yemin 3. sezonYemin 205. bölüm fragmanı

Yemin 205. bölüm özeti

Yemin 205. bölüm izle
 


Yemin 203. bölüm özeti ve fragmanı izle - 10 Mart Salı

Yemin 203. bölüm özeti ve fragmanı izle - 10 Mart Salı

Yemin 203. bölüm full, tek parça ve Youtube izle


yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?