Kuaförüm Sensin 22 Temmuz Çarşamba [292. bölüm] Kim birinci oldu? Puan Durumu

SHOW TV'nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı takımlar kendilerine verilen sürede ellerinden gelenin en iyisini yaparak birinci olabilmek için mücadele verecek. Gözler gün sonuna çevrildi. Peki, Kuaförüm Sensin 22 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 22.07.2020, 07:17 23.07.2020, 07:18 Burak Zihni

Türkiye'nin en iddialı kuaför ve makyaj sanatçılarının yarıştığı, birbirinden ünlü jüri üyeleri ile fark yaratan ve izleyenleri eğlendiren Kuaförüm Sensin'de hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Dört takımın hafta sonundaki finale avantajlı girebilmek için ortaya koyacağı performans çok önemli. Çarşamba gününden sonra iki bölüm daha kalacak ve puanların değişme olasılığı da zaman geçtikçe imkansızlaşacak. Peki, Kuaförüm Sensin 22 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.Berna Kanberoğlu'ndan Tayfun Ateşoğlu'na telefon

Kuaförüm Sensin'de geçen hafta sonunda elenen Berna Kanberoğlu'nun fırtınası sürüyor. Genç ve güzel yarışmacı yarıştığı süre zarfında yakınlaştığı Tayfun Ateşoğlu ile görüşmeye devam ediyor. Diğer yarışmacıların da dilinden düşürmediği Kanberoğlu bugün de programdaki yerini aldı. Tayfun'a hediye telefon gönderdi ve ondan güle güle kullanmasını ve kendisiyle buradan iletişime geçeceğini söyledi.

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik kimdir
 

Çiğdem Çelik'e yine şok!

Programın geçen hafta yayınlanan final bölümünde Berna Kanberoğlu ve Gül Mammadova gibi elenen ancak pazartesi günü geri dönen Çiğdem Çelik, pazartesi günü Bülent Ersoy'un özel ricasının kabulü ile yeniden yarışa dahil olmuştu. Sedat Hataloğlu ve Eda Kozat'ın takım arkadaşı olan güzel model ilk gün sonunculuğunun ardından dün de ekibiyle son sırada yer aldı. Çelik yeniden elenmenin eşiğinde gibi gözüküyor. Eğer takımı ekstra bir performans ortaya koymazsa cuma günü onun için son olacak gibi.
 

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik fotoğrafları
 

Çiğdem Çelik ağladı!

İlk günün verdiği moralsizliğe rağmen dün stüdyoya umutlu gelen Eda Kozat, Sedat Hataloğlu ve Çiğdem Çelik bir kez daha sonuncu oldu. Boşnak düğünü konseptinde yarışan ekip bir kez daha başarılı olamadı. Çiğdem Çelik podyuma geldiğinde Bülent Ersoy'dan 1 puan aldı. Işıl Reçber gizli puan kullandı. Adanan Serter de 2 verdi. Diva, Sedat Hataloğlu'na da sert bir çıkışta bulunarak Adnan Bey'e; 'Bırak canı yansın. 22 senedir zaten öğrenememiş' ifadelerini kullandı. Seçkin Süngüç de 1 puan verdi. Bunun üzerine Gözde Kansu'ya dönen güzel model; 'Ben enerjimi nasıl yükselteyim?' diyerek ağlamaya başladı.

Kuaförüm Sensin Eda Kozat fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Eda Kozat kimdir

kuaförüm sensin gül mammadova fotoğrafları

kuaförüm sensin gül mammadova kimdir


Kuaförüm Sensin 22 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 292. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu kimdir

Engin-Koray-Özlem Puan
Pazartesi 17
Salı 18
Çarşamba 18
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Dilek-Aytekin-Banu Puan
Pazartesi 12
Salı 17
Çarşamba 14
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Dilek Öz


Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Eda-Sedat-Çiğdem Puan
Pazartesi 10
Salı 6
Çarşamba 20
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları
 

Serap-Tayfun-Hazal Puan
Pazartesi 17
Salı 16
Çarşamba 9
Perşembe
Cuma


kuaförüm sensin ece acar bingöl

kuaförüm sensin ece acar bingöl

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdirkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});