Kuaförüm Sensin 29 Temmuz Çarşamba 297. bölüm puanları! Kim birinci oldu? Puan Durumu

SHOW TV'nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin'in hafta ortasında yayınlanacak olan 297. bölümü ile karşınızdayız. Takımlar bugün de kendilerine verilen sürede ellerinden gelenin en iyisini yaparak günü ilk sırada tamamlamak ve hafta sonunda avantajlı olmak istiyor. Peki, Kuaförüm Sensin 29 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu? Kuaförüm Sensin puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 29.07.2020, 07:36 29.07.2020, 07:52 Burak Zihni

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Kuaförüm Sensin'de üçüncü gün heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı takımların çekişmeli mücadelesine sahne olacak programda beklenmeyen gelişmeler ve sürprizler de yaşanacak. Diğer yandan da flaş bir olay ekranlara geldi. Onu da sizler için derleyeceğiz. Alınacak her puanın altın değeri taşıdığı ve cuma gününe avantaj sağladığı bölümde puan tablosu da merakla öğrenilmek isteniyor. Peki, Kuaförüm Sensin 29 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu? Kuaförüm Sensin puan durumu haberimizde yer alıyor.
 


Kuaförüm Sensin Banu Teker neden ağladı?

Kuaförüm Sensin'in ekranlara gelen 297. bölüm fragmanında izleyicileri şoke eden bir olay yaşandı. Dilek, Aytekin ve Banu'nun masasındaki gerilimli anlar gösterildi. Banu ağlarken görüldü. Dilek ise takım arkadaşlarına 'Size hakkımı helal etmiyorum' diye çıkıştı. Bundan önce de  zaman zaman ters düşüncelere sahip olsalar da problemlerini kendi içlerinde çözen takımda büyük bir kriz patlak vermiş gibi gözüküyor. Işıl Reçber'in de bir yarışmacıya doğru 'Her şeyi ben bilirim diyorsun' tarzındaki söylemlerinin de Dilek'e olduğu tahmin ediliyor. Eğlenceli dakikalar kadar gerilim dolu anlar da izleyicileri bekliyor.

Kuaförüm Sensin Gizem Ay fotoğrafları
 

Tayfun, Serap ve Çiğdem zirvede

Yarışmanın dün yayınlanan son bölümünde yarışmacılar kendilerinden istenen figürlü saç konseptinde ellerinden gelenin en iyisini yaparak jüri karşısına çıktı. Pazartesiden itibaren mdoelleri Çiğdem ile yarışan Tayfun ve Serap'ın puan sıralamasındaki yeri merakla bekleniyordu. Sebebi ise Çiğdem'in iki masa ile elenmesiydi. Ancak ilk gün 18 puan alan üçlü dünü de firesiz kapattı ve 20 puanla zirveye oturdu. Takım gözünü hafta birinciliğine dikti.

Kuaförüm Sensin Gizem Ay kimdir
 

Kuaförüm Sensin güncel puan durumu

Birbirinden iddialı dört takımın yarıştığı Kuaförüm Sensin'in güncel puan durumu da merak ediliyor. Yarışmacılar tek bir ekran üzerinden toplam puanları ve sıralamayı öğrenmek istiyor. İki gün boyunca alınan puanlara göre ilk sırada Tayfun, Serap ve Çiğdem yer alıyor. Puanları 38. İkinci sırada ise iki takım var. Engin, Özlem ve Koray ile Dilek, Aytekin ve Banu 34 puanda. Son sırada ise 28 puanla Kaan, Türkan ve Gizem bulunuyor.

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik kimdir
 

Kuaförüm Sensin Türkan Övünç fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Türkan Övünç kimdir


Kuaförüm Sensin 29 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 297. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu kimdir

Engin-Koray-Özlem Puan
Pazartesi 17
Salı 17
Çarşamba
Perşembe
Cuma


Kuaförüm Sensin Hazal Fatma Fırat fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Hazal Fatma Fırat kimdir?
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Dilek-Aytekin-Banu Puan
Pazartesi 19
Salı 15
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Dilek Öz


Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Kaan-Türkan-Gizem Puan
Pazartesi 11
Salı 17
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları
 

Serap-Tayfun-Çiğdem Puan
Pazartesi 18
Salı 20
Çarşamba
Perşembe
Cuma


kuaförüm sensin ece acar bingöl

kuaförüm sensin ece acar bingöl

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdirkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?