Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart 2021 Çarşamba izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV'de yayınlayan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te hafta ortası başlıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları, sürpriz konukları ve birbirinden değerli uzmanların yanısıra olayları çözüm konusundaki tanıkları güne damga vuracak. Her anı yeni gelişmelere gebe olan program yine ilgi ile izlenecek. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart 2021 Çarşamba canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 24.03.2021, 08:46 Burak ZİHNİ

Başarılı sunucu Müge Anlı ve ekibinin yıllardır ekranlara taşınan programında bugün yepyeni bir bölüm daha seyircilerin karşısına çıkıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenmeye devam eden konular ülke gündemini sarsmayı sürdürürken olaylarla ilgisi bulunan ya da bildiklerini anlatmak isteyen birçok kişi yayına katkı sağlıyor. Olay yerlerinden canlı bağlantılar, son dakika haberleri ve tüm gelişmeler de aktarılmaya devam ediyor. ATV'nin sabah programı olmasına rağmen prime time kuşağına da kafa tutan başarılı yapım reyting sıralamasında da önemli oranlara sahip. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart 2021 Çarşamba canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorunlarınızı yazabilirsiniz.


 

Son bölümde neler yaşandı?

''Sevgi İzi'' sayesinde iki kayıp bulundu. İstanbul Alibeyköy'de bulunan 16 yaşındaki çocuk ailesine teslim edildi. Diğer kayıp ise Samsun Ataköy'den. Müjde Semih'in annesine verildi. Ailesine kavuşan Semih ve annesi Müge Anlı'ya teşekkür etti. 52 yaşındaki Ferhan Tetik 6 gündür kayıp. İddiaların odağındaki eşi ''ruh eşim'' dediği kocası hakkında konuştu. Hülya Hanım Ferhan ile ilişkisinin çok iyi olduğunu evlerinin çok güzel geçtiğini çok mutlu olduklarını iddia etti. Kimseden bir para istemediğini söyleyen Hülya Hanım sadece oğlunun Ferhan özel hastanede yaşarken para istediklerini eşinin bir yerde saklandığını bir süre sonra çıkıp geleceğine inandığını dile getirdi. Hülya Hanım, Yalova’dan canlı yayına katıldı. Hülya Hanım, Ferhan ile para yüzünden kavga etmediğini borçları yüzünden kendisinin dert ettiğini 1 Mart 2021’de Hülya ben yapamayacağım diye çekip gittiğini banka kredilerinin bir yandan kimsenin borç vermemesinin bir yandan baskısı olduğunu o gün ben iş buldum Hülya diye evden çıktığını bir daha dönmediğini ifade etti. İki çocuk babası Ferhan Tetik'e ne oldu? Ferhan Tetik ortadan mı kaldırıldı? Ferhan Tetik'in şüpheli kaybında iddiaların odağındaki eşi Hülya Tetik'in ilk evliliğini yaptığı kişi Zülküf Kaygusuz konuştu.

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Şubat Çarşamba izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri definezekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?