Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Nisan 2021 Perşembe izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Milyonlar tarafından izlenen bölümleri ile ekranların vazgeçilmezi haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın dördüncü gününde de televizyondaki yerini alıyor. Yine birbirinden çarpıcı dosyaları ele alacak ve çözüme kavuşturabilmek adına çalışacak olan Müge Anlı ve ekibi ilgiyle izlenecek. Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Nisan 2021 Perşembe izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 15.04.2021, 08:50 Burak Zihni

Başarılı sunucu Müge Anlı ve ekibinin yıllardır ekranlara taşınan programında bugün yepyeni bir bölüm daha ekranlardaki yerini alıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenmeye devam eden konular ülke gündemini sarsmayı sürdürürken olaylarla ilgisi bulunan ya da bildiklerini anlatmak isteyen birçok kişi yayına katkı sağlıyor. Olay yerlerinden canlı bağlantılar, son dakika haberleri ve tüm gelişmeler de aktarılmaya devam ediyor. ATV'nin sabah programı olmasına rağmen prime time kuşağına da kafa tutan başarılı yapım reyting sıralamasında da önemli oranlara sahip. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Nisan 2021 Perşembe canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorunlarınızı yazabilirsiniz.


Son bölümde neler yaşandı?

Müge Anlı Kızılay kampanyasının 12 Nisan’dan beri 2 Milyon 855 Bin TL’nin daha biriktiğini açıklayarak aşevlerinde ilk iftar yemeğinin de verildiğini söyledi. Sosyal medya kullanmadığını belirten Müge Anlı, dün Müge Anlı Official hesabı açtıklarını, hiç kimse takip etmeyecek diye düşünürken bir sürü kişinin kendisini takip ettiğini söyleyerek yayın sonrası kayıplarla da ilgili paylaşımlar yapacağını söyledi. Müge Anlı, Arif Alagöz’ün cezaevinde bulunduğu bilgisini verdi. Müge Anlı Frankfurt’tan bir Türk komiserin ihbarda bulunduğunu aktardı. Frankfurt’ta Görevli Komiser Telefon Hattında, Beyefendi, 5 Nisan’da bir hırsızlık olayı olduğunu, çanta çalındığını ve görüntülerde Arif Bey’i gördüklerini, 2 gün sonra tutukladıklarını, mahkeme olana kadar tutuklu kalacağını, 6 aya kadar çıkabileceğini belirtti. İstanbul Silivri’de kaybolmuştu, arkadaşının evinde ölü olarak bulundu. Apartman sakinleri konuştu. Gece televizyonların kırıldığını, çoğu şeyin yerlerde olduğunu, kapıların zorlandığını iddia ederken apartman görevlisi ise, gece Neşet Bey’in abisinin kendisini arayıp kapıyı açtırdığını, Adem Bey’i o şekilde ölü olarak gördüklerini belirtti. Mehmet Pehlivan 10 gün önce Konya’da kayboldu. Eşi, Mehmet Bey’in Ahmet Bey’in kapısına bile gidip paramı geri ver dediğini ama Ahmet Bey’in vermediğini, kesinlikle o adamdan şüphelendiğini vurguladı ve Ahmet Bey’i aradığını cevap vermediğini sözlerine ekledi. Galerici Ahmet Bey canlı yayında… 9 çocuk sahibi Fadime Arslan neden öldü? Yaşlı kadının oğlu konuştu… 

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Nisan 2021 Perşembe izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri definezekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?