Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak 2021 Cuma ATV Canlı İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak 2021 Cuma izle seçenekleri ile karşınızdayız. Bugün bir haftaya daha nokta koyacak olan Müge Anlı ve ekibi izleyicilerinin karşısına çıkıyor. İşlediği konular, ağırladığı konuklar ve parmak bastığı dosyalarla birlikte Türkiye'nin gündemine damga vurmak isteyen başarılı yapım izleyiciler tarafından da ilgiyle izlenecek. Bugünden itibaren iki günlük tatile girecek olan program için araştırmalar da başladı. Canlı veya tekrar izleme alternatiflerinin bulunduğu haberimizi okuyabilirsiniz.

TV 08.01.2021, 07:22 11.01.2021, 07:18 Burak ZİHNİ

ATV'de yıllardır sabah saatlerinde yayınlanan bölümleriyle Türkiye'nin klasiklerinden biri olmayı başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bir haftaya daha başlıyor. Programda cuma günü işlenen son konuyla birlikte verilen iki günlük ara sonrası milyonlarca kişi bugünü sabırsızlıkla bekliyor ve başarılı sunucu Müge Anlı'yı izlemek istiyor. Arif Verimli, Şevki Sözen ve Rahmi Özkan'ın da katıldığı yayında yine birbirinden çarpıcı dosyalar işlenerek çözüme kavuşturulmaya çalışılacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak 2021 Cuma canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Müge Anlı her gün çarpıcı olayları ele alıyor. Çözüme kavuşturmak için de ekibiyle olan gücünü ortaya koyup herkesi sevindirmeye çalışıyor. Yıllardır devam eden yayın maratonunda pek çok aileyi ve vatandaşı sevindiren başarılı gazeteci ve takım arkadaşları bugün de yine izleyicilerin karşısına çıkacak. Yaptığı yardım kampanyaları, sosyal sorumluluk projelerine sunduğu katkı ve birçok alandaki iyilikleri ile de gündemde olan Anlı, bugün de pür dikkat izlenecek. Programın son bölümünde Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı'da son olarak, 15 yaşındaki çocuk dün bulundu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kaybolan küçük çocuğun bulundu haberi verildi. Esenler’de bıçaklanarak öldürülen 68 yaşındaki Neriman Kıvrak’ın katil zanlısının çok sarhoş olduğunu ve ayıldıktan sonra cinayeti işlediğini itiraf ettiği ve sorgusuna devam edildiği bilgisi verildi. 64 yaşındaki cezaevi firarisi katil zanlısı Neriman Hanım’ı 20 yıldır tanıdığını söylediği belirtildi. Müge Anlı, Aleyna’nın Adli Tıp raporunun çıktığını fakat beklenilen esas raporun olmadığı belirtti. Adli Tıp raporuna göre, Aleyna’nın tırnaklarından ve üzerinde bulunan sperm örneklerinin aynı kişiye ait olduğunun belirlendiği ifade edildi. Ve artık burada yapılacak şeyin bu DNA ‘nın Ümitcan Uygun’a mı ait olup olmadığı soruşturulması gerektiği belirtildi.  Aleyna Çakır’ın avukatı Umur Yıldırım telefon hattında,  Aleyna’nın tırnaktan ve genital alınan hücrelerin Y hücresine rastladığını ve tırnağın bir boğuşmada olabileceğini ve sperm hücresinin de zorla veya isteğe bağlı olarak bir cinsel birleşmeyi ön gördüğünü belirtti. Burada amaç Ümitcan’ı suçlamak olmadığını fakat örnek alınıp incelenmesi ve karşılaştırması gerektiği belirtildi. Neriman Kıvrak’ın katil zanlısı Cemal Şen’in Anadolu Adalet Sarayı’na nakli canlı gösterildi. Katil zanlısı olaydan dolayı pişman olduğunu söyledi.  Zeynep Güngör’ün katili kim? Şüphelenilen erkek arkadaşı canlı yayında… Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Olayların aydınlatılmasında katkınız olacağını sakın unutmayın.


 

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ocak Cuma izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri definezekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?