Yemin 320. bölüm | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 14 Mart Pazar

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de yepyeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Haftanın son günü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak yapımda konağın yeni bir misafiri var ve gelişi Emir için hiç iyi olmayacak. Ayrıca Cavidan'ın yine konakta bulunması Songül'ü rahatsız eder. Bugün yaşanacaklar ise merak konusu. Yemin 320. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 14.03.2021, 08:08 Burak Zihni

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan bölümleri hafta sonunda devam eden Yemin'de bir haftanon daha sonuna gelindi. Emir ve Feride'nin birbirlerinden kopamayan ilişkileri şu an için durağan ilerlerken flaş bir gelişme yaşanıyor. Konakta hesap edilmeyen bir misafir var ve Emir bu durumdan çok rahatsız olacak gibi gözüküyor. Feride'nin Emine Teyze'si Almanya'dan çıka geldi ve evlenmediğini öğrenince de kendisine hemen zengin bir talip buldu. Emir için sınav başlıyor. Bu mücadeleyi kazanıp kazanmayacağı merak konusu. Yemin 320. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Yemin 319. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Cavidan artık konaktadır. Emir bugüne kadar kaskatı kesildiği annesinin kendi elleri ile eve getirmiş ve iyileşmesi için çaba göstermeye başlamıştır. Bu gelişme Hikmet ve Songül'ü şaşırtır. Ancak Songül'ün Cavidan üzerinde uygulayacağı planlar yeni gelişmeleri de beraberinde getirecek. Diğer yandan Kemal, Masal'ın babası olmadığını söylediği Narin'e tepkilidir ve bu gerçeği kabullenemez. Her şeye rağmen onun kızı olduğuna inanır fakat Narin yıkıcı sözleri ağzından çıkarır: O testi ben yaptım... Hepsi ve daha fazlası yeni bölümde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 320. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 316. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 315. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 321. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 321. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 320. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 321. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?