Yemin 322. bölüm | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 21 Mart Pazar

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile yayın hayatına devam eden Yemin'de bir hafta daha sona eriyor. Emir ve Feride'nin hayatında nelerin değişeceği merak konusu. Diğer yandan Kemal ve Narin'in karşılarına çıkan zor sınav kaderlerini değiştirebilir. Bugün yaşanacaklar da ilgiyle takip edilecek. Yemin 322. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 21.03.2021, 08:19 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyicilerin severek takip ettiği Yemin'de bugün yeni haftanın son bölümü ekranlara geliyor. Tarhun ailesinin konaklarında yaşanacaklar yine seyircileri televizyon başına kilitleyecek. Özellikle Emir ve Feride'nin hayatlarında alacakları kararlar sabırsızlıkla bekleniyor. Diğer yandan Masal için amansız bir mücadele veren Kemal ile Narin'in şimdiki sınavı ise gerçek babasına karşı. Feride, karşısına çıkan Ümit ile evlenme konusunda aldığı kararla Emir'i şoka uğratmıştı. Peki bugün neler olacak? Yemin 322. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Yemin 322. bölüm özeti

Yasemin Türkmenli ve Serkan Mut'un yönetmenlik koltuğunda oturduğu Yemin'de bugün yeni haftanın sonuna gelindi. Son bölümde Ümit, Feride'ye evlilik teklifinde bulundu. Bir yola çıkmak istediğini söyledi ve bu teklif kabul gördü. Emir birebir tanıklık ettiği o anların ardından Feride'yi restorandan çıkarıyor... Kemal ve Narin'in Masal için yaşadığı sınava bir yenisi daha eklendi. Eve gelen ustann Masal'ın babası olduğunu öğrenen Kemal, 150 bin lirayı vermeyi de kabul eder. Ancak bu dert gerçekten bitecek mi? Hepsi ve daha fazlası yeni bölümde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 322. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 316. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 315. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 323. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 323. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 322. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 323. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?