Yemin 289. bölüm izle [28 Kasım Cumartesi] - Tek parça, Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de yeni bir hafta daha başlıyor. İlk gün bölümü ile yayınlanacak olan yapımda neler yaşanacağı da merakla bekleniyor. Emir ve Feride'nin her geçen gün daha da yakınlaşması izleyicileri ekran başına kilitlemişti. Yemin 289. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin alt kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Televizyon 28.11.2020, 11:13 28.11.2020, 11:21 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve 3. sezonunda da yoluna devam eden Yemin'de haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Feride'nin Emir ile kesişen hayatında Yiğit'in varlığı onları birbirlerine bağlayan neden oldu. Ve giderek ilerleyen ilişkileri artık dile dökülmeye başlıyor. Reyhan'ın yasını tutarken hayattan kopma noktasına gelen Emir'i adeta dipten çekip alan Feride ona ilaç gibi gelmiştir. Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 289. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin alt kısmından bizlere iletebilirsiniz.


 

Yemin 289. bölüm özeti

Emir oğlunu kurtaran ve hayatına dokunmaya çalışan Feride'ye karşı hislerini açık açık ifade eder ve 'Beni bir kadının iyileştirecek deseler hayattta inanmazdım' der. Konakta farklı hesaplaşmalar vardır bu sırada. Songül ve Feride'nin servet avcıları olduğunu düşünen Oya, bunu açık açık Emir'e anlatır. Emir'in buna nasıl tepki vereceği merak konusudur. Songül de Hikmet'in gözünü boyamak için ona yakın ve sıcak davranmaya devam eder. Feride'yi Cavidan ile konuşurken yakalayan Emir'in kararı ne olacak? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 289. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 289. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 289. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 290. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 290. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 289. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 290. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?