Yemin 364. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 16 Ekim Cumartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Yemin'de yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın ikinci bölümünde de yine Emir ve Gülperi'nin evliliğinin duyurulması konusundaki mücadele sürecek. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Yemin 364. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 15.10.2021, 08:06 Burak ZİHNİ
Yemin 364. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 16 Ekim Cumartesi

Gülperi'nin uğradığı saldırı sonrası ona daha da fazla sahip çıkmaya çalışan Emir, evliliklerinin sadece bir formaliteden olmadığını gösterme kararı alır. Bunu da annesi ve halası ile paylaşır. Fakat aldığı geri dönüş istediği gibi değildir. Yine de Emir yolundan  vazgeçmemeye kararlıdır. Kemal ve Narin'in evinde de Mert'in uyum süreci devam eder ama aksilikler de yakalarını bırakmaz. Hayata dönen Narin, gerçekleri öğrenebilecek mi? Yemin 364. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 364. bölüm özeti

Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir? Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir. Dördüncü sezonda Yemin izleyicilerini hangi sürprizler bekliyor? Yemin dizisi Cuma 21:15’te, Cumartesi-Pazar 19:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…


setenay süer

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanı

yemin emir

 

Yemin oyuncuları

Setenay Süer, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?