Yemin 386. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 18 Aralık Cumartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitlediği 4. sezonuyla da fırtınalar estiren Yemimn'de yeni hafta başlıyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana devam eden hikayesi ile seyirciler tarafından ilgiyle takip edilen yapımda yaşanılacaklar da merak konusu. Emir'in Ahmet'e attığı yumruk sonrasında yaşadığı hayal kırıklığını tedavi etmek isteyen Gülperi ne yapacak? Peki yeni bölümde neler olacak? Yemin 386. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 12.12.2021, 12:57 Burak ZİHNİ
Yemin 386. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 18 Aralık Cumartesi

Bu sezon da ekranlarda fırtınalar estiren ve iki bölümde toplam 3 saatlik süre ile izleyicilerin karşısına çıkan Yemin'de yeni hafta bitti ve gözler bir sonrakine çevrildi. Birbirinden değerli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanılacaklar da merak konusu. Meltem, Mert'in kız arkadaşı tarafından sonra panik yaşar. Olanların ortaya çıkmaması adına her şeyi yapacaktır. O ise olanları anlatmaya kararlıdır ve karşısına engel çıkıp çıkmayacağı sabırsızlıkla beklenmektedir. Mert de güvenlik kameralarını olayın yaşandığı güne doğru geri getirmenin çabası içerisindedir. Peki yeni bölümde neler olacak? Yemin 386. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 386. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin, dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Yemin dizisi dördüncü sezonuyla Cuma 21.15’te, Cumartesi- Cumartesi ise 19.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında oluyor. Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur. Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir? Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir. Dördüncü sezonda Yemin izleyicilerini hangi sürprizler bekliyor? Yemin dizisi Cuma 21:15’te, Cumartesi-Cumartesi 19:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

setenay süer

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanıyemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 386. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (1)
Anomi 1 ay önce
Iyi aksamlar gercekten cok saçma sapan olmuş bu dizi ve ailelere kotu bir ornrk oluyorlar emir bu kadar mi kör ya artik emir tulsyin gercek yuzunu ve narin ve kemal de melegin gercrk yuzunu gorsunler artik getcekten boyle giderse yemin dixisi final yapdinlar daha iyi olur artik emir tukayin pisliklerini gorsun artik
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?