Yemin 285. bölüm izle [14 Kasım Cumartesi] - Tek parça, Youtube izle

Karamel Yapım imzasıyla üçüncü sezonunda da yoluna devam eden Yemin'in yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Altı günlük hasretin sona erdiği günde neler yaşanacağı da merak konusu. Feride'nin öğrendiği gerçekler hangi kararları almasında etkili olacak? Emir, çocuğunu kurtaracak mı? Kemal ve Narin arasındaki ilişki nasıl ilerleyecek? Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 285. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 14.11.2020, 16:30 21.11.2020, 06:50 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de pazar gününün ardından yeni bir hafta daha başlıyor. Son bölümde Emir'in bebeği Yiğit kaçırılmıştı. Taksinin ardından giden Feride ise suçu Emir'de aramaktadır. Bundan sonra neler yaşancağı da henüz bilinmemektedir. Ancak Hikmet Bey'in, torununun kaçırılması sonrası rahatsızlanması yeni bir sorunu da beraberinde getirir. Emir, çocuğunu kurtaracak mı? Kemal ve Narin arasındaki ilişki nasıl ilerleyecek? Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 285. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Yemin 285. bölüm özeti

Geçen hafta yayınlanan son bölümde yaşananlar izleyicileri derinden etkilemişti. Özellikle de Feride'nin, Yiğit'in kaçırıldığı andaki tepkisi. Emir ile tanıştığı günden bu yana Yiğit'e gözü gibi bakan Feride belki de hayatının şokunu yaşamıştır. Reşat tarafından kaçırılan Yiğit'in durumu herkesi endişelendirdi. Başta da Hikmet Bey'i. Emir'den istediği yardımı göremeyen Feride ise onu suçlar. Emir, oğlunu kurtarabilecek mi? sorusu 6 gündür izleyiciler tarafından soruldu ve cevabı öğrenilmek istendi. Diğer yandan Kemal ve Narin'in hayatında Kumru'nun etkisi devam etmektedir. Hastalığına rağmen acımasız planlarını sürdüren Kumru'nun istedikleri olacak mı? Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 285. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 285. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 285. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 286. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 286. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 285. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 286. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?