Yemin 287. bölüm izle [21 Kasım Cumartesi] - Tek parça, Youtube izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de yeni bir hata daha başlıyor. İki bölümle daha izleyicilerinin karşısına çıkacak yapımın ilk günü bugün ekranlardaki yerini alacak. Emir, Feride ile daha da yakınlaşmaya başlıyor. Kemal ve Narin arasındaki ilişki nasıl ilerleyecek? Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 287. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 21.11.2020, 06:51 22.11.2020, 07:34 Burak ZİHNİ

3. sezonunda da yoluna tüm hızıyla devam eden Yemin'de yeni bir hafta daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Aşk dolu günlerin sabırsızlıkla beklendiği dizide yine heyecan had safhada. Emir ve Feride'nin yanısıra Kemal ile Narin arasındaki ilişkinin nasıl bir yöne gideceği merakla izlenmek isteniyor. Akşam saatlerini renklendiren bölümlerinin ilkiyle yayınlanacak olan Yemin'i bugün binlerce kişi izlemek adına televizyon başına kilitlenecek. Yurt dışında da ilgiyle takip eden seyirciler de bir an önce altyazılı olarak internete yüklenmesini bekliyor. Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 287. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Yemin 287. bölüm özeti

Geçen hafta yayınlanan son bölümde Emir, Feride'nin elinden kaçırılan oğlu Yiğit için her şeyini ortaya koymuştu. Bugüne kadar hiç bu denli üzerine düşmediği çocuğuna karşı ilk defa aidiyet duygusu hisseden Emir, Reşit'in kapısına dayanmış ve onu kurtarmıştı. Artık o anlar geride kaldı ve Feride ile birlikte mutlu bir dönem onları bekliyor gibi gözüküyor. Diğer yandan da Songül ikisinin arasını yapabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Reşit'in yaptığı bu hareket belki de ilişkilerini olumlu bir yöne doğru götürecek. Kumru öleceğini duyar ve kahrolur. Bu anlara Narin de tanıklık eder ve Kemal'e çıkışır. Kumru bir inşaatın en üst katına çıkarak intiharın eşiğindedir. Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 287. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 287. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 287. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 286. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 286. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 287. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 286. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?