Yemin 306. bölüm izle | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle

Karamel Yapım imzasıyla izleyicilerin karşısına çıkan Yemin'in 306. bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Nikahta yaşananların ardından Emir ve Feride yeniden barışacak mı? Kemal ve Narin evlenebilecek mi? Seyirciler de pazar akşamında neler yaşanacağı konusunda araştırmalarda bulunuyor. Yemin 306. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 24.01.2021, 07:31 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle sevilen dizisi Yemin'de bir haftanın daha sonuna gelindi. Reyhan'dan sonra Feride ile girdiği yolda evlilik kararı alan Emir, bu süreci darmadağın etmiş ve ailesinde de önemli bir kaosun da başlamasına neden olmuştu. Oya'nın yatağında bulunan mektup, Songül'ün planları ve Reşit'in sözleri yeni bölümde neleri beraberinde getirecek merak konusu. Diğer yandan Kemal ve Narin'in mutlulukalrının boşanma ile taçlanması bekleniyor. Seyirciler de pazar akşamında neler yaşanacağı konusunda araştırmalarda bulunuyor. Yemin 306. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Yemin 306. bölüm özeti

EMİR ÇOK PİŞMAN
Yemin’de bu akşam EmirReşit’in anlattıklarından sonra büyük bir vicdan azabı yaşar. Seher’e büyük kötülük yaptığını anlayan Emir ne yapacak? Emir, kendisini oyuna getiren Reşit’ten her şeyi öğrenince deliye döner. Feride ise kendine yeniden bir hayat kurabilmek için çabalamaktadır. Emir öğrendiklerinden sonra büyük bir vicdan azabının içine düşer. Öte yandan Songül, Reşit’in kendisine dair gerçekleri de Emir’e söylemiş olma ihtimalinden ötürü büyük korku yaşar. Hikmet, oğluna destek olup hatasını telafi edene kadar pes etmemesini söyler. Emir, Feride’ye kendini affettirmek için elinden ne geliyorsa yapacaktır peki ya Feride ne karşılık verecek? Kumru’nun hamileyim çıkışından sonra boşanma gerçekleşmedi. Kemal ile Narin’in arası yine Kumru yüzünden bozulacak derken Narin Kemal’e destek olur. Kumru’nun onca yaptığından sonra bunun da pis bir oyun olduğuna inanmaktadırlar. Kemal ile Narin bu uzun kabus bittikten sonra yaşayacakları güzel günlerin hayalini kurarlar. Peki bu hayaller gerçekleşebilecek mi? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 306. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 305. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 305. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 307. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 307. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 306. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 307. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?